Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Łodzi i okolicach (RAPORT LOKALNY – wrzesień 2023)

Ceny nieruchomości w Łodzi i okolicach (RAPORT LOKALNY – wrzesień 2023)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Jakie są ceny mieszkań w Łodzi? W której gminie pod miastem można znaleźć najniższe ceny domów wolnostojących? Sprawdź średnie ceny nieruchomości z rynku wtórnego w najnowszym raporcie lokalnym przygotowanym przez Nieruchomosci-online.pl.

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Aleksandrów Łódzki, Lutomiersk, Łask, Ozorków, Pabianice, Stryków, Tuszyn, Wodzierady, Zgierz… To tylko niektóre gminy, które sąsiadują ze stolicą województwa łódzkiego. Wiele osób rozważa kupno nieruchomości właśnie w tych lokalizacjach, dlatego warto sprawdzić, jakie poziomy osiągają tam aktualnie średnie ceny ofertowe nieruchomości z rynku wtórnego.

Oto kilka ciekawostek z raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości”:

  • W Łodzi metr kwadratowy mieszkania z rynku wtórnego kosztuje o około 2 tys. zł więcej niż w okolicznych gminach.
  • Działki budowlane w gminach zlokalizowanych pod Łodzią kosztują średnio do 160 zł/mkw.
  • Koluszki, Łask, Ozorków, Konstantynów Łódzki – spośród analizowanych gmin sąsiadujących z Łodzią to tam są najniższe średnie ceny ofertowe domów wolnostojących (do 4,5 tys. zł/mkw.).


 

Ceny mieszkań w Łodzi i okolicznych gminach

 

Ceny domów w Łodzi i gminach ościennych

 

Ceny działek budowlanych w Łodzi i okolicy

 

Trzecia edycja raportu „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” przedstawia średnie ceny ofertowe mieszkań, domów i działek w około 300 miastach i gminach tworzących największe ośrodki miejskie. Zapraszamy do lektury całego raportu, aby przekonać się, jak różnią się ceny w poszczególnych województwach.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także