Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Poznaniu i pobliskich gminach (RAPORT LOKALNY – marzec 2024)

Ceny nieruchomości w Poznaniu i pobliskich gminach (RAPORT LOKALNY – marzec 2024)

Rafał Bieńkowski

Najnowszy Raport lokalny już gotowy. Zobacz, jakie są aktualne średnie ceny ofertowe na rynku wtórnym w Poznaniu i okolicach. Kup mieszkanie, dom lub działkę w korzystnej cenie.

Z tego artykułu dowiesz się:

 

W najnowszym Raporcie lokalnym Nieruchomosci-online.pl zbadaliśmy i zestawiliśmy ceny nieruchomości zarówno w Poznaniu, jak i w gminach sąsiadujących z tym miastem, takich jak: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne. W której lokalizacji najlepiej kupić mieszkanie, dom lub działkę? Przeczytaj raport i porównaj ceny.

Czego możesz się dowiedzieć z raportu o Poznaniu i okolicach? Kilka przykładów:

  • Średnia cena ofertowa za mkw. mieszkania z rynku wtórnego w gminach Czerwonak, Kórnik i Mosina jest o ponad 3 tys. zł niższa niż w stolicy regionu – Poznaniu.
  • Kostrzyn, Murowana Goślina, Pobiedziska – w tych podpoznańskich gminach średnia cena za mkw. domu wolnostojącego jest najniższa.
  • Spośród wszystkich podpoznańskich lokalizacji, najdroższe działki budowlane znajdziemy w gminach Dopiewo, Tarnowo Podgórne i Czerwonak.

Ceny mieszkań w Poznaniu i okolicach

 

Ceny domów w Poznaniu i gminach sąsiednich

 

Ceny działek budowlanych w Poznaniu i okolicy

 

 

Zobacz także ceny nieruchomości w innych miejscach w Polsce — w całym raporcie uwzględniliśmy dane dla ponad 200 miast i gmin. Chcesz kupić nieruchomość i nie wiesz, o co zapytać sprzedających? Przeczytaj, co radzą pośrednicy.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także